Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 17,00 Eur - 63,00 Eur

Aktyvūs filtrai

Geras peilis – bene svarbiausias virtuvės įrankis, kuris, pasirinkus teisingai, džiugins patogiu ir lengvu darbu.

Tačiau net ir kokybiškiausias peilis reikalauja tinkamos priežiūros –  valymo, teisingo laikymo ir, svarbiausia, reguliaraus galandinimo. Aštrus peilis garantuoja sklandų ir saugų darbą virtuvėje.

Aristocracy rūpinasi ne tik gausiu peilių pasirinkimu, bet ir įvairiu peilių galąstuvų asortimentu:

Galandinimo akmenys – profesionaliam naudojimui skirti specialūs akmenys, kurie, būdami skirtingo grūdėtumo(šiurkštumo), ne tik preciziškai pagaląs Jūsų peilius, bet juos ir nupoliruos. Pasirinkite galandinimo akmenį, atsižvelgdami į tai, kokį peilį galąsite – lengvesnį ar itin kieto metalo.

Galąstuvai-rankenos – namų virtuvėse mėgstami galandinimo įrankiai, mat yra itin patogūs ir saugūs naudoti net ir neįgudusiam peilių šeimininkui. Galąstuvą prilaikanti ranka ir galandamas peilis proceso metu išlaikomi saugiu atstumu. Galąstuvai su keraminiais diskeliais skirti galąsti šlapiu būdu, galąstuvai su „deimantiniais“ diskeliais greitai ir efektyviai pagaląs visus peilius, net ir dantytus.

Galandinimo plienai – tai plieniniai strypai, kurie ne galanda, o nušlifuoja ir sulygina nestipriai atšipusio peilio ašmenis. Geriausiai tiks greitam peilio atnaujinimui tarp pjaustymų.

Nesvarbu, ar Jūsų peilis skirtas profesionaliam naudojimui, ar tai iš senelio paveldėtas, bet itin patogus kasdienio naudojimo peiliukas – dirbdami diena iš dienos jie nusipelno tik geriausios priežiūros.