Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 18,00 Eur - 64,00 Eur

Talpa. L

Talpa. L

Aktyvūs filtrai

Kokybiškas termosas maistui ar gėrimui – tiesiog privalomas aktyviems, skubantiems žmonėms, bei tiems, kam patinka mėgautis namie ruoštu maistu ar gėrimu, nesvarbu kur bebūtų: darbe, mokykloje, traukinyje, žygyje ar stovyklaujant. 

Aristocracy asortimente rasite skirtingos paskirties kokybiškų, sandarių ir tvirtų termosų, tad beliks apsispręsti kokio tūrio indo Jums reikia ir kam jį naudosite – gėrimui ar maistui.

Termosai, skirti maistui, paprastai būna 0,5 – 1 litro talpos, tad lengvai išsirinksite labiausiai Jums, ar Jūsų vaikui tinkamą dydį. Platūs kakleliai leis maistą įdėti ir išimti lengvai ir patogiai, ar valgyti tiesiai iš indo. Neretai tokie termosai komplektuojami su sulankstomais šaukštais, dubenėliais, arba jų dangteliai būna pritaikomi kaip indai valgymui. Visuomet pasidomėkite, kiek laiko dominantis termosas išlaikys maistą šiltą (ar šaltą) ir išsirinkite indą, geriausiai atitinkantį Jūsų gyvenimo ritmą.

Termosai, skirti gėrimams, gali būti skirtingo tūrio, tad rinkdamiesi apgalvokite, ar jis bus skirtas vienam asmeniui, ar dviem - trims. Lengvas, bet tvirtas bei sandarus termosas leis mėgstamą gėrimą pasiimti su savimi ir mėgautis šviežia, lyg ką tik paruošta, kava ar arbata kur tik bebūtumėte – nors ir ant pasaulio krašto. Beje, gėrimui skirtas termosas ne tik išlaikys Jūsų gėrimą karštą, bet ir neleis sušilti gaiviajam gėrimui, tad jis gali būti ir puikiu pagalbininku karštomis vasaros dienomis.