Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 30,00 Eur - 42,00 Eur

Aktyvūs filtrai

Kokybiškas termosas maistui tiesiog privalomas aktyviems, skubantiems žmonėms, bei tiems, kam patinka mėgautis namie ruoštu maistu nesvarbu kur bebūtų: darbe, mokykloje, traukinyje, žygyje ar stovyklaujant. 

Aristocracy asortimente rasite tik kokybiškus ir tvirtus termosus, tad beliks apsispręsti kokio tūrio indo Jums reikia: termosai, skirti maistui, paprastai būna 0,5 – 1 litro talpos, tad lengvai išsirinksite labiausiai Jums, ar Jūsų vaikui tinkamą dydį. Platūs kakleliai leis maistą įdėti ir išimti lengvai ir patogiai, ar valgyti tiesiai iš indo. Neretai tokie termosai komplektuojami su sulankstomais šaukštais, dubenėliais, arba jų dangteliai būna pritaikomi kaip indai valgymui. Visuomet pasidomėkite, kiek laiko dominantis termosas išlaikys maistą šiltą (ar šaltą) ir išsirinkite indą, geriausiai atitinkantį Jūsų gyvenimo ritmą.

Specialias, šilumą išsaugančias sieneles turintis termo dubuo – tai dar vienas šviežio, šilto, o jei reikia – šalto, maisto laikymo būdas ir labai praktiškas sprendimas „ilsinant“ ką tik iškeptus kepsnius ar norint išlaikyti ką tik pagaminto maisto temperatūrą. Nors ir nėra sandarus ar itin kompaktiškas, nes gaminamas skirtingo dydžio, jis tikrai ras vietą kiekvienoje namų ar lauko virtuvėje.

Šviežias, lyg ką tik pagamintas maistas, visur ir visada kartu su Aristocracy.