Koks jūsų darbo laikas?

Užsakymai mūsų internetinėje sistemoje priimami visą parą, 7 dienas per savaitę. Su vadybininkais galite susisiekti, darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val., telefonu 8 (685) 01622 bei el. paštu info@aristocracy.lt

Kaip įsitikinti, kad mano prekės užsakytos ir išsiųstos?

Užsakymo būsenų patvirtinimus gausite Jūsų nurodytu el. paštu.

Ar perkant prekes www.aristocracy.lt išrašoma sąskaita faktūra?

Taip, jei reikia sąskaitos praneškite el.paštu info@aristocracy.lt

Per kiek laiko turite atsiimti užsakytas prekes į parduotuvę neapmokėjus?

Užsakymą galite atsiimti iš parduotuvės neapmokėjus per 3 d.d. Neatsiėmus prekių, užsakymas bus anuliuotas ir prekės bus perkeltos į parduotuves.

Ką reiškia nerūdijantis plienas 18/10?

Tai yra taip vadinamas medicininis plienas. Jis pasižymi baktericidinėmis savybėmis. Skaičiai 18/10 reiškia, jog lydinyje yra 18 proc. chromo ir 10 proc. nikelio. Kuo lydinyje daugiau nikelio, tuo jis atsparesnis korozijai.

Kuo yra ypatingi ketaus indai?

Ketus nuo seno žinomas kaip viena iš geriausių žaliavų indams gaminti, jis puikiai sukaupia ir paskirsto šilumą, todėl gaminant maistą taupoma energija, o indai palaiko karštį net nukėlus juos nuo viryklės.

Kuo ypatingos granitinės dangos keptuvės?

Granitinės keptuvės yra nerūdijančios, higieniškos, lengvai prižiūrimos, ,dealiai tinka sveikam maisto gaminimui su mažu kiekiu riebalų, nekeičiančios maisto skonio keptuvės.

Kuo ypatingi metalo keramikos indai?

Šie indai yra atsparūs, tinka alergiškiems žmonėms, lengvai prižiūrimi, higieniški, atsparūs rūgštims ir temperatūrų pokyčiams, neskleidžia jokių pašalinių kvapų.

Kokie indai tinka indukcinėms viryklėms?

Indukcinėms viryklėms tinka tik tokie indai, kurių dugnas įsimagnetina. Galite patikrinti prie dugno pridėję magnetą, jei jis yra pritraukiamas, tuomet indas yra tinkamas.

Kokių indų negalima plauti indaplovėje?

Negalima plauti aliumininių, sidabrinių, žalvarinių, kaulinių bei medinių.

Kas yra espresso kava?

Tai yra labai stipri ir tonizuojanti kava, kilusi XIX a. Italijoje, madų sostinėje Milane. Pati stipriausia kava patiekiama labai mažuose puodukuose – 30–40 ml santykiu: 1/3 kavos ir 2/3 vandens. Pats žodis „espresso“ išvertus iš italų kalbos reiškia – „išspaustas“.

Kas yra Cappuccino kava?

Cappuccino – itališka kava, pagaminta iš espresso kavos ir karšto pieno putos. Tkroji Cappucino sudaryta santykiu: 30 proc. espresso kavos ir 70 proc. pieno putų. Kava patiekiama porcelianiniame 120 ml puodelyje.

Kas yra Fondiu?

Fondiu – patiekalas, kuriuo mėgaujasi būrelis draugų iš vieno indo, kuris yra šildomas iš apačios specialiu degikliu ar žvakute. Patiekalas valgomas su specialiomis dvišakėmis šakutėmis. Pats žodis „fondiu“ kilęs iš Prancūzijos ir reiškia „ištirpęs“.

Kas yra dekanteris?

Dekanteris skirtas raudono vyno kontaktui su oru ir flirtavimui, tokia procedūra švelnina jo skonį ir padeda atsiskleisti kvapui.