KSL-15

Peilis pjaustymui Katana Saya Pakkawood 20cm

107,90 Eur

Likutis
  • Turime
APRAŠYMAS

VG-10 šerdies plienas su Damasko danga, HRC 60+, kad būtų užtikrintas didžiausias tvirtumas;

Patraukli medinė dovanų dėžutė;

„Laukinis vakarietiškas" stilius; 

Aukštos kokybės japoniško plieno ašmenys, 20 cm ilgio.

Peilis, įkvėptas Kinijos tradicijų. Katana Saya Pakkawood yra ilgų ašmenų pjaustymo peilis, kuriuo idealiai ir itin lengvai supjaustysite, sukaposite įvairius produktus bei paruošite žuvies ar mėsos file. Ilgi, aštrūs ir siauri ašmenys garantuos tobulo glotnumo pjūvį.

„Western Pakkawood“ asortimento peilis parduodamas dovanų dėžutėje su odine imaute, kuri puikiai apsaugo jūsų peilį. Peilį sudaro 67 sluoksniai VG-10 Damasko plieno, tai aukščiausios kokybės plienas su dideliu anglies kiekiu, kuris suteikia išskirtinio tvirtumo. 

Išskirtinis šių peilių kaldinimo meistriškumas matomas iš elegantiško sluoksniuoto damasko rašto ant ašmenų. Ašmenys yra įleisti į tamsią Pakkawood* rankeną  su tikro opalo žiedais, tai sukuria balansą tarp prabangos ir patvarumo.

Plauti tik rankomis ir iš karto nusausinti.

*(Pakka mediena - medienos ir dervos mišinys, pasižymintis dideliu atsparumu drėgmei, kvapams)

INFORMACIJA APIE GAMINTOJĄ

Grunwerg tai Didžiosios Britanijos dizaino vadovaujama įmonė Šefildo plieno šalies širdyje. Pasižymintis stiliaus, kokybės ir našumo paveldu namų apyvokos reikmenų pramonėje. Grunwerg didžiuojasi kurdami produktus, kurie ne tik atlaiko laiko išbandymą, bet ir leidžia gyventi gražiai.

PANAŠIOS PREKĖS