NOHAPO24

Keptuvė storasienė 24cm, aliuminė

34,90 Eur

Likutis
  • Centrinis sandėlis
  • PC "Mega" Islandijos pl. 32, Kaunas
  • Kęstučio g. 61, Kaunas
APRAŠYMAS

Ketaus indą primenanti keptuvė iš aliuminio - tai "aliuminio liejimo į vientisą indą" būdu pagaminta storasienė keptuvė.

2,5 mm storio sienelės ir dekoratyvus 5 mm storio kraštelis primena sunkius ketaus indus, tačiau keptuvė yra neįtikėtinai lengva, itin gerai įkaistanti ir paskirstanti šilumą, o baigus gaminti - greičiau atvėsta.

Keptuvė dengta saugia, sveikatai kenksmingų medžiagų neturinčia PPG danga, kuri užtikrina glotnų ir lygų, nelimpantį paviršių, todėl gamindami galite naudoti mažiau riebalų ir maitintis sveikiau. Be to, tokį paviršių gerokai lengviau išvalyti.

Gaminkite greičiau ir žymiai patogiau.

Keptuvė dengta nesvylančia danga;

Greitai paskirsto šilumą;

Tinka visų tipų viryklėms;

Nerūdija;

Su nekaistančia bakelitine rankena;

Skersmuo 24 cm;

Rekomenduojama nenaudoti metalinių įrankių;

Rekomenduojama plauti rankomis.

INFORMACIJA APIE GAMINTOJĄ

"Cis France" keptuvių tiekėjas, kuris vienoje keptuvėje apjungė daugiasluoksnio plieninio korpuso ir nelipnios dangos privalumus. Jų išskirtinės keptuvės BLACK CUBE, pagamintos pagal patentuotą Pietų Korėjoje sukurtą technologiją, 2015 metais Čikagoje vykusioje parodoje buvo apdovanotos specialiu prizu už geriausią metų inovaciją.

2023 metais atnaujintas populiariosios keptuvės modelis ir toliau stebina savo savybėmis, patvarumu ir galimybe gaminti be įtampos. A STAR IS BORN - tikra žvaigždė kiekvienoje virtuvėje.

Jums taip pat gali patikti

PANAŠIOS PREKĖS