PB-858

Peilis Šefo Pro Balance 21cm

141,90 Eur
Paskutinė prekė

Likutis
  • Turime
APRAŠYMAS

Svajonių peilis Jums, pagamintas Japonijoje.

Unikalios technologijos peilis - tikra revoliucija peilių rinkoje. Sukurtas profesionalui.

„Pro Balance Knives“ yra labai aštrūs japoniško stiliaus peiliai su unikaliu, apdovanojimus pelniusiu reguliuojamu balansavimo mechanizmu, leidžiančiu kiekvieno Pro-Balance peilio svorio balansą reguliuoti individualiai.

Kiekvienas Pro Balance peilis turi tuščiavidurę rankeną, kurią galima atidaryti ir: pridėti arba nuimti, pastumti pirmyn ar atgal bei sukeisti vietomis pridedamus mažus svarelius.

Vientisa peilio konstrukcija yra apdorota minusinėje temperatūroje, todėl sukuriamas nepaprastai aštrus, tvirtas plienas, idealiai tinkantis naudoti net profesionaliose virtuvėse intensyviam, komfortiškam darbui.

21 cm ilgio, skustuvo ašmenų aštrumo peilis pjausto kiečiausius maisto produktus, o ergonomiškai suprojektuota neslystanti rankena yra itin patogi.

Šiam nerūdijančio plieno peiliui naudojamas vokiškas CR1400 plienas (HRC 55).

Galima plauti tik rankomis.

INFORMACIJA APIE GAMINTOJĄ

Grunwerg tai Didžiosios Britanijos dizaino vadovaujama įmonė Šefildo plieno šalies širdyje. Pasižymintis stiliaus, kokybės ir našumo paveldu namų apyvokos reikmenų pramonėje. Grunwerg didžiuojasi kurdami produktus, kurie ne tik atlaiko laiko išbandymą, bet ir leidžia gyventi gražiai.

PANAŠIOS PREKĖS