• −35%
1070279

Taurė šampanui Kuhnertova 205ml

16,84 Eur 25,90 Eur

Likutis
  • Turime
APRAŠYMAS

Svarbios akimirkos nusipelno būti švenčiamos ypatingai, o prie jų labiausia dera taurė bene geriausio gėrimo pasaulyje – šampano.

Putojantis akcentas – šampanas stilingai ir elegantiškai vainikuoja šventines progas. Prabangaus gėrimo burbuliukai ypač gražiai šoka RITZENHOFF šampano taurėse - tarptautinių dizainerių motyvai su aukso ir platinos aplikacijomis patobulina kiekvieną Champus kolekcijos taurę ir paverčia ją spindinčiu ir akį traukiančiu objektu. Žinoma, išskirtinė taurė puikiai tinka kaip vertinga dovana visiems dizaino mylėtojams. 

Taurė šampanui su  aukso ir platinos detalėmis dekore;

Su elegantišku menininkės Lenkos Kühnertovos motyvu;

Idealiai tinka dizaino mėgėjams ir kolekcininkams;

Pagaminta iš krištolo skaidrumo žėrinčio stiklo;

Parduodama stilingoje dėžutėje;

Talpa 205 ml;

Ritzenhoff prekės ženklo kokybė - Pagaminta Vokietijoje.

INFORMACIJA APIE GAMINTOJĄ

Išlydytas stiklas tai kvarcinio smėlio, sodos pelenų, kalcio karbonato, kalio karbonato ir kalio nitrato mišinys kuris burbuliuoja maždaug 1500 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Skystas stiklas suskirstomas į lašelius ir formuojamas aušinimo metu – pučiamas į taures, suspaudžiamas į stiklo juosteles kurios yra supjaustomos lazeriu, sujungiamos ir sulydomos. Vos per kelias minutes šie kaitriniai skysčio lašai virsta aukštos kokybės krištoliniu stiklu, kuriuo ir prekiauja Ritzenhoff.

PANAŠIOS PREKĖS