36010

Skustukas 6in1 su tarkute Borner, oranžinis

8,90 Eur

Likutis
  • PC "Mega" Islandijos pl. 32, Kaunas
  • Kęstučio g. 61, Kaunas
  • Centrinis sandėlis
APRAŠYMAS

Skusti, dekoruoti, išpjaustyti ir kitaip papuošti - Borner VEGART skustukai suteikia platų pasirinkimų spektrą, kaip pradžiuginti savo akį bei nustebinti svečius.

Originalus Borner dekoravimo skustukas su aštriais aukštos kokybės dantytais ašmenimis ir integruota tarkute.

Šiuo įrankiu galite skusti, dekoruoti, išpjaustyti, išpjauti ir kitaip papuošti vaisius ir daržoves – šešios funkcijos viename įrankyje. Iš kitos įrankio pusės rasite praktišką tarkutę česnakui ar imbierui patarkuoti – sutarkuoti produktai gali būti surenkami į išlenktą plačią skustuko rankenėlę – taip Jūsų virtuvė išliks švari ir tvarkinga.

Po naudojimo, nuplaukite šiltu tekančiu vandeniu.

Savybės:

aštrūs aukštos kokybės dantyti ašmenys;

patvari tarkutė česnakui ir imbierui;

su smaigaliu tinkamu dekoruoti ir išpjaustyti;

funkcionali forma;

lengva naudoti ir valyti;

tvirtas plastikas ABS (BPA free);

spalvotas vokelis - instrukcija.

INFORMACIJA APIE GAMINTOJĄ

Jau virš 60 metų Borner įmonė kuria ir gamina aukščiausios kokybės virtuvės įrankius, kurie greitai, saugiai ir sveikai padeda paruošti daržoves ir vaisius . Visi "Borner" rankiniai įrankiai, naudojami virtuvėje, nulupti, pjaustyti ir tarkuoti šviežias daržoves, smulkinti vaisius ar prieskonius arba išspausti šviežias sultis, atitinka aukštos kokybės ir vertės reputaciją "prekė pagaminta Vokietijoje".Borner pjaustyklės, skustukai, trintuvės ir sulčiaspaudės yra patvarios, novatoriškos ir ilgaamžės virtuvės priemonės. 

PANAŠIOS PREKĖS